Elbistan Temizlik Şirketi Olifa Temizlik

Kahramanmaraş Temizlik Firması Olifa Temizlik
Elbistan Temizlik Şirketi Olifa Temizlik

Elbistan temizlik şirketi OLİFA, temizlik alanında sektörün en iyisi olmak için 2018 yılında “evinize sağlık” sloganıyla faaliyete başlamıştır. Olifa temizlik çok kısa sürede kurumsal kimliğini tamamlayarak Elbistan’ın EN İYİ TEMİZLİK ŞİRKETİ olmuştur.

Elbistan’ın tüm mahallelerine en profesyonel temizlik hizmetini veriyoruz.

Elbistan Temizlik Şirketi OLİFA ile “EVİNİZE SAĞLIK”

Elbistan temizlik şirketi OLİFA TEMİZLİK, alanında uzman personeli, güler yüzlü ekibi ve son teknoloji temizlik ekipmanları ile Elbistan halkının tüm temizlik ve hijyen ihtiyaçlarında yanında olmaya devam ediyor.

OLİFA TEMİZLİK olarak AKSU TV haberimiz.

Elbistan’ın En İyi Temizlik Şirketi

Elbistan temizlik şirketi OLİFA TEMİZLİK olarak Hedefimiz; sadece Elbistan’da değil Türkiye’de ve Dünya’nın bir çok ülkesinde temizlik sektöründe en iyiler arasında olmak. Temizlik sektörünün öncüleri arasında olabilmek için her gün bir tuğla koymaya devam ediyoruz.

“ÖNCE İNSAN” odaklı vizyonumuzun merkezine siz değerli müşterilerimizin hoşnutluğunu ve çalışanlarımızın alın terini koyduk. Ne müşterilerimizin haksızlığa uğramasına; ne de çalışanlarımızın alın terini zayi etmeyeceğimize dair söz verdik. Bu güne kadar da sözümüzü tutmanın kıvancını yaşıyoruz.

Lütfi KALAKENGER | Olifa Temizlik Genel Müdürü
Olifa Temizlik - Kahramanmaraş Temizlik Firması
Olifa Temizlik – Elbistan Temizlik Şirketi

Elbistan’ın En Güvenilir Temizlik Şirketi | Olifa Temizlik

Elbistan temizlik şirketi OLİFA TEMİZLİK olarak en büyük sermayemizin “dürüstlük” olduğunun bilincindeyiz. Sizden aldığımız güç ve inançla, her sabah yeniden kuruyoruz saatlerimizi… Halkımıza hizmet etmek, bize güç veriyor.

Kahramanmaraş Temizlik Firması - Ev Temizliği
Elbistan Temizlik Şirketi – Ev Temizliği

Elbistan Temizlik Şirketi | Ev Temizliğinde Uzman

Elbistan temizlik şirketi OLİFA TEMİZLİK olarak ev temizliğinde çok iddialıyız. Çağımızda ailelerin yoğun çalışma hayatında olmasıyla, ev hizmetleri genellikle aksamakta ve huzur bulacağımız bir ortam olmaktan çıkmaktadır. Özellikle çalışan ebeveynlerin yaşadıkları ortamı temizlemeye vakitlerinin olmaması ve bekar yaşayanlar için de ev temizliği oldukça külfetli bir iştir. Evleriniz, Elbistan temizlik şirketi Olifa Temizlik ile güvenilir, seçkin, ve referanslı personellerimizle tam zamanlı veya yarı zamanlı, gözünüz arkada kalmadan özenli bir şekilde temizlensin.

Kahramanmaraş Temizlik Firması - İnşaat sonrası temizliği
Elbistan Temizlik Şirketi – İnşaat sonrası temizliği

Elbistan Temizlik Şirketi | İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti

Elbistan temizlik şirketi OLİFA TEMİZLİK olarak uzman ve tecrübeli personellerimiz ile inşaat sonrası temizlik hizmetlerinde en profesyonel hizmeti sunmaktayız.

İnşaat sonrası gerek daire temizliği, gerekse site, kurum, okul, cami,  fabrika gibi mega projelerin temizliğinde yeterli deneyim ve donanıma sahibiz. İnşaat sonrası oluşan inşaat artıklarını temizlemek oldukça zor ve fazla zaman alacağı için profesyonel yardım almak hızlı sonuç alınmasını sağlar. Temizlik işlerinde gerekli malzeme ve ekipman kullanan ekibimiz sizin için bir ayrıcalık olacaktır. Alanında deneyimli personellerimizle inşaat sonrası temizliğiniz artık sorun olmaktan çıkıyor. Sıva, boya ve harç kalıntıları çıkartıldıktan sonra yapılacak ince temizlikle eviniz ve işyeriniz artık kullanıma hazır hale gelirken, sizler hizmetin konforunu yaşayacaksınız.

Elbistan Temizlik Şirketi – İş Yeri Temizliği

Elbistan Temizlik Şirketi | İş Yeri Temizlik Hizmeti | Olifa Temizlik

Elbistan temizlik şirketi OLİFA TEMİZLİK olarak iş yerleri, ofisler, atölyeler, kurumlar, dernekler ve tüm çalışma alanlarınızın günlük, haftalık ve aylık iş yeri temizlik hizmetleri profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

İşyerleri gerek personelleriyle gerekse gelip giden müşterileriyle oldukça kalabalık bir alandır. Bu nedenle doğal olarak kirlenir, bakteri üretiminin fazlaca olduğu sağlık risk alanlarıdır. Olifa Temizlik olarak hem kullanmış olduğumuz metotlar, hem de eğitimli ve deneyimli personellerimiz ile artık işyerleriniz sağlıklı ve ferah ortamlara dönüşüyor. İşyerindeki elektronik cihazlar, aksesuarlar, mobilyalar, ıslak zeminler ve bütün detayların temizliği en kısa sürede en kaliteli hizmeti, profesyonel ekibimiz ile sunuyoruz. Ayrıca yeni açacağınız işyerinde inşaat artıkları, toz, boya kalıntılarıyla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Elbistan Temizlik Şirketi | Merdiven Temizliği – Mobil Kapıcılık

Elbistan temizlik şirketi OLİFA TEMİZLİK apartman sakinlerinin korkulu rüyası olan ortak alanların temizliğinde çözüm ortağınız olmaya devam ediyor.

Apartman sakinlerinin ve apartman yöneticilerinin en büyük problemi merdiven temizliği sorunudur. Apartman sakinlerinin en büyük gider kalemlerinden birisi apartman görevlileridir. Apartman sakinlerinin bu giderlerini en aza indirmek için haftalık veya 15 günlük periyotlar halinde merdiven temizliği ve günlük çöp alımları hizmetini firmamızdan karşılayabilirsiniz. Olifa Temizlik olarak işinde uzman personelimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Whatsapp
Olifa Müşteri Temsilcisi
Olifa Müşteri Temsilcisi
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?